Як запланувати свій рік, щоб він був продуктивним та успішним? Розказує Твоя Студія!

1 січня куранти пробили дванадцяту й увесь звіт знову потрапив в 20-ті! А тим часом, поки всі доїдають олів’є та повертаються в робочий стрій, ми вирішили поділитись з вами порадами, які допоможуть спланувати цей рік так, щоб підбиваючи підсумки 2020 можна було сміливо сказати “Ми це зробили!”

Перш за все, не радимо сідати за планування до закінчення зимових свят. В ейфорійному настрої, як правило, нам важко тверезо оцінювати свої можливості та виважено приймати рішення.

Іншими словами, бонапартизм ризикує вилитись в самокопання, що зрештою приводить до психосоматичних захворювань та затяжної депресії. А вам то треба? От і ми думаємо, що ні. Тому купляйте новий планер не раніше, ніж 14 січня. А вже відбувши всіх колядників, сідайте за планування свого життя.

Виділіть на це близько 3 годин та створіть атмосферу, що виключає можливість прокрастинації. Ніяких лежачих позицій з ноутбуком на колінах, котом під боком та чашечкою лАте з маршмелоу. До речі, східна порада для всіх, хто має довге волосся, його теж краще зав’язати, це сприяє зібраності. Логічно, чи не так?

Отже, приберіть на письмовому столі, створіть новий документ в електронному форматі чи відкрийте новий блокнот…

УВАГА!!! Порада від сммника Твоєї Студії: не починайте в новому блокноті писати з першої ж сторінки, особливо, якщо ви перфекціоніст. Пролистайте 3-5 сторінок вперед. Якщо вам захочеться вирвати сторінку, то не доведеться псувати весь записник. Не дякуйте). Все геніальне — просто!

Якщо ритуал підготовки пройдено — підходимо до найцікавішого — плануванння.

Ставте складні, але реальні цілі! Наврядчи вам вдасться стати директором Хогвартсу, але відкрити свій інтернет-магазин не так вже й складно. Окрім того, говоріть з людьми про свої цілі. Це порада на противагу тій, що варто мовчати, доки не зробиш. Коли ви заявите про свої наміри, оточуючі чекатимуть від вас їх реалізації, а тут вже не відкрутишся. Ви ж не збираєтесь підмочити собі репутацію й кидати слова на вітер?

Конкретизуйте! Знову беремо приклад з інтернет-магазином. Це буде магазин іграшок, полуничного джему чи засобів з догляду за шкірою? Як то кажуть, сінк ебаут іт ту.

Максималызуйте! Пишіть програму максимум. Це означає, що мінімум, як не крути, а виконається.

Класифікуйте! Розділіть ваші цілі по категоріям. Наприклад: кар’єра, особисте життя, саморозвиток, дружба і т.д.
Розписуйте! ВСЕ! Можливі ризики. Шлях. Позитивні та негативні зміни в вашому житті, які потягне за собою реалізація тієї чи іншої цілі. Жертви будуть. Це також важливо усвідомлювати.

Візуалізуйте! Ваш список має маячити у вас перед очима щодня. Серйозно. Роздрукуйте, створіть плакат, намалюйте карту, поставте таймінг, заведіть будильник. Дятлуйте самі собі, вигадайте ті чарівні копняки під зад…
Мотивуйте! СЕБЕ!!! РЕГУЛЯРНО! Щодня. Без коментарів. Ю маст ду іт.

Не забувайте відпочивати, аби не перегоріти. Не всі ми фенікси, що здатні відроджуватись з попелу. Ресурси мають властивість вичерпуватись. Їх відновлення завжди має бути пріоритетом для вас. Ніхто не потурбується про нас краще, ніж ми самі.

На цьому все. Автор та Твоя Студія бажає вам успіху в досягненні поставлених цілей. Пам’ятайте, що ми завжди готові допомогти. Безмежно любимо та чекаємо Вдома — ну тобто в нас))). Ще раз вітаємо зі святами.
Далі буде…