Хатха-йога з Кирилом Радонським

Всім привіт!

Запрошуємо Вас на тренування Кирила Радонського по понеділках, середах та п’ятницях на 10:00 та 19:00.

Кирило – професійний викладач Хатха-йоги.

Закінчив викладацькі курси «Йога-Сиддханта» в Московській Школі Йоги. Працював в популярних йога-центрах і фітнес-клубах Санкт-Петербурга. Переїхав до Києва. Має посвяту в традицію крийя-йоги у Гуру Шрі Шайлендра Шарми (Говардхан, Індія). Також має акторську освіту, тому володіє навиком спілкування з великою аудиторією. Вміє знаходити підхід до кожного клієнта і підтримувати в групі позитивну атмосферу.

Поєднує на заняттях активне фізичне навантаження з дихальними вправами і роботою з енергетичними потоками.

Запрошуємо Вас на ранкові заняття з Хатха-йоги:

Ми зробимо розминку, яка пробудить наше тіло і розум, після – активізуємо серцево-судинну і дихальну системи за допомогою пранаями, привітаємо Сонце комплексом Сурья-Намаскар і гарненько опрацюємо м’язи і фасції в асанах. А потім, звичайно ж, глибоко розслабимося в шавасані.
Ранкова хатха-йога це чудовий спосіб не тільки прокинутися, але і зарядитися енергією на весь день.

На вечірніх заняттях:

Ви отримаєте максимальне відчуття свого тіла, в якому злагоджено працюють різні його частини, створюючи єдине ціле. Ви навчитеся контролювати тіло, активізувати і розслабляти його, коли Вам це необхідно. Навчитеся правильно дихати і рухатися, отримуючи оптимальну фізичну і ментальну користь від занять, а також зможете реалізовувати ці навички в житті.

Можливі також індивідуальні заняття.

Приходьте, будемо Вам раді в Твоя Студія!