Анна Компанієць

Мій шлях викладання йоги розпочався з 2014 року. Перше навчання — це сертифікат з Хатха йоги, у філії іспанського інституту йоги De Carlos Claramunt. З роками практики я більше заглибилася у вивчення терапевтичного спрямування, взявши за основу як альтернативні напрямки йоги, так і психологію, різні техніки реабілітації, нейрофізіології, соціології, тантри та астрології.
У йозі для початківців однаково часу приділяється як практиці, так і техніці. Детальна відбудова асан, розбір технік дихання (пранаям), стан спостереження, залучення і усвідомленості — те, що є основою в йозі для початківців.
Завдяки тому, що практика йоги побудована на індивідуальному підході до кожного, її можна практикувати і новачкам, і йогам, які вже давно практикують, і людям, яким потрібно покращити стан свого здоров’я – практично кожній людині. Кожна асана має кілька рівнів впливу, і ви вибираєте свій рівень залежно від можливості вашого тіла. Навчити Вас, який вам потрібен рівень – це моє завдання. Йога вчить усвідомленості, дозволяючи більш тверезо та ефективно працювати та розуміти себе, своє тіло та світ навколо.
Йога для мене – свобода, творчість та інструмент для самовдосконалення. Так само це опрацювання власного потенціалу. Залучення до життя. Тут і зараз. Здоровий розум і тіло. Усвідомленість та Кохання.