Йога Нидра Киев Твоя студия

Йога Нідра

В суєті сучасного життя дуже складно увійти в повне і усвідомлене розслаблення, ми спимо поверхово, рідко входячи в глибокий сон, відпочиваємо дивлячись в телевізор або телефони, не можемо викинути купу думок з голови, виснажуємо своє тіло і організм🥺

АЛЕ Вихід є, і він тепер в Твоя Студія! І ми не перебільшуємо! Тепер щонеділі Ви можете прийти до нас і пізнати мистецтво розслаблення, відчути його в повній мірі на себе🙌🏻

✨ЙОГА Нідра — це мистецтво усвідомленого розслаблення✨

Йога-нідра це релаксаційна техніка, створена найбільшим майстром йоги ХХ століття Свамі Сатьянадой Сарасваті.

В основу йога -нідри лягли метафізичні погляди Упанішад про «Турії» — стані за межами сну і неспання і тантрична практика «Ньяса» — переміщення уваги в різні частини тіла, в поєднанні з мантрами. Користуючись традиційними методами Свамі Сатьянанда дав сучасним людям прекрасну техніку роботи зі своїм тілом і свідомістю.

Йога-нідра це не просто техніка розслаблення це спосіб вийти за межі обумовленості лівою півкулею мозку. Фактично це сполучна ланка між хатха-йогою, йогою тіла і раджа-йогою, йогою свідомості. Крім того в йога-Нідра використовується санкальпа — формула твердої рішучості. Це бажання, яке ми хотіли б втілити в життя, формулируемое як вже втілене. Таким чином наш мозок приймає бажання за вже доконаний факт і воно дійсно починає збуватися.

У сучасній психології ця «магія» відома як афірмації.
Першу половину заняття ми розігріваємося, робимо активізують дихальні практики, виконуємо кілька кіл Сурья-Намаскар, Чандра-Намаскар і Прітхві-Намаскар, тобто вступаємо у взаємодію з Сонцем, Місяцем і Землею. Потім переходимо до Тратаку, традиційної йогичеськой практиці концентрації на полум’я свічки, яку так само можна віднести до раджа-йоги і потім переходимо, власне, до йога-Нідра і летимо в свій космос.

Після заняття учасники відчувають себе такими, ніби щойно відпочили, по справжньому умиротвореними🙏

⠀ ⠀ Ну що ж, #tvoyayogateam з 💛 чекає Тебе: щонеділі з 15:00 до 17:00 (попередньо не забудь записатися)

Тренер: Кирило Радонський

Вартість: 200 грн або за абонементом Твоя Студія (за практику завдовжки в 2 години😍)