Пилатес в Твоя студия

Пілатес

Пілатес — це необхідна іскра в нашому житті. Тільки почавши, ми запалюємо в собі маленький вогник енергії, життєвої сили. А уявіть, що буде далі. За допомогою Пілатесу ми себе дізнаємося, розпізнаємо і вдосконалюємо! Під час заняття спочатку ми контролюємо своє тіло, а потім вже тіло контролює нас в повсякденному житті.

Дуже важливою складовою є дихання. Правильне повне і підконтрольне воно допоможе нам очистити організм, набратися кисню, який збагатить всі наші клітини життєвою силою. Спостерігаючи за нашим диханням, ми виконуємо вправу з цілковитим контролем того, що робимо. Таким чином ми виключаємо те, що може нашкодити нам. Ніяких різких непотрібних махів, поворотів тощо.

Звичайно ж важливо сталість в заняттях. А інакше добитися будь-яких результатів неможливо. Звичайно ж ще багато принципів, на яких базується Пілатес. Але їх краще пізнавати безпосередньо на заняттях. Не лінуйтеся, займайтеся собою, приводите душу і тіло в гармонію і тоді домогтися чогось у житті буде набагато легше!

У Твоя Студія проводиться багато занять по Пілатес, і з кожним тренером заняття особливе.

Пропонуємо Вам вибрати свого тренера і час відвідувань: