Нові тренування “Розумне тіло. 45+” з Вікторією Мідцевою

“Розумне тіло. 45+” – це динамічні вправи на розтяжку та зміцнення всіх груп м’язів, що поєднуються з дихальними практиками.

Результат – підтягнуті м’язи, хороша постава, гнучкі суглоби і все тіло в тонусі. Це стабільно поліпшує самопочуття і нові взаємини зі своїм тілом.

Радонский Кирилл - Хатха-йога

Хатха-йога з Кирилом Радонським

Кирило – професійний викладач Хатха-йоги.

Закінчив викладацькі курси «Йога-Сиддханта» в Московській Школі Йоги. Працював в популярних йога-центрах і фітнес-клубах Санкт-Петербурга. Переїхав до Києва. Має посвяту в традицію крийя-йоги у Гуру Шрі Шайлендра Шарми (Говардхан, Індія). Також має акторську освіту, тому володіє навиком спілкування з великою аудиторією. Вміє знаходити підхід до кожного клієнта і підтримувати в групі позитивну атмосферу.

Розклад роботи на Новорічні свята

Дорогие Друзья! График работы Твоя Студия на Новогодние праздники: 25 декабря 2020 – работаем в обычном режиме (по предварительной записи) 31 декабря 2020 – работаем до 15:00 в сокращённом режиме (по предварительной записи) 01 января 2021- Выходной день со 02 января 2021 – работапем в обычном режиме согласно расписания 06 …

Розклад Он-Лайн тренувань

Дорогие Друзья! Представляем Вашему вниманию расписание онлайн тренировок с 08.01.2021 по 24.01.2021: 08.01.2021 (пятница) 08:30 – 09:50 Хатха йога. Ольга Харченко 15:00 – 16:20 Йога. Здоровая спина. Ксения Гутковская 17:00 – 18:00 Стретчинг. Ирина Золотченко 19:00 – 20:20 Хатха йога. Кирилл Радонский 11.01.2021 (понедельник) 07:00 – 08:20 Хатха йога. Виктория …

светлана корягина хатха-йога киев

Хатха-йога зі Світланою Корягіною

Хатха-йога – це древня індійська духовна практика, вчення про фізичну гармонії.
Одна з основних цілей хатха-йоги, полягає в тому, що б привести тіло до стану повного здоров’я, щоб воно не було тягарем для людини в пошуку вищих істин.

светлана корягина хатха-йога киев

Баланс йога зі Світланою Корягіною

Йога – це древня індійська духовна практика, вчення про фізичну гармонію.
Одна з основних цілей йоги полягає в тому, що б привести тіло до стану повного здоров’я, щоб воно не було тягарем для людини в пошуку вищих істин.

Ольга Харченко - Хатха-йога

Ольга Харченко

Хатха йога-это способ договориться с собственным телом о нормальном взаимодействии!
Практикуя хатха йогу мы приходим к обретению себя как к гармоничной личности. Когда духовное, эмоциональное и физическое состояние сбалансированы, тогда в нашей жизни появляется стабильность.

Пізнай Йогу

Йога – це група фізичних, розумових і духовних практик або дисциплін, які виникли в стародавній Індії. Існує безліч шкіл, практик і напрямків йоги в індуїзмі, буддизмі і джайнизме. Серед найбільш відомих видів йоги – хатха-йога і раджа-йога.

Передбачалося, що витоки йоги датуються древніми індійськими традиціями, які згадуються в Рігведі, але, швидше за все, розвинулися навколо шостого і п’ятого століть до нашої ери в аскетичних і астральних рухах śramaṇa в Індії. Хронологія самих ранніх текстів, що описують практику йоги, неясна, і в цьому випадку вони відносяться до індуїстським Упанішадах і буддійському Пали-Канону, ймовірно, третього століття до нашої ери або пізніше. Йога-сутри Патанджалі датуються першою половиною 1-го тисячоліття н.е., але тільки завоювали популярність на Заході в XX столітті. Тексти хатха-йоги з’явилися в XI столітті з витоками в тантре.

Йоги-гуру з Індії пізніше представили йогу на захід, після успіху Свамі Вівекананди в кінці 19-го і початку 20-го століття. У 1980-х роках йога стала популярною як система фізичних вправ в західному світі. Однак йога в індійських традиціях – це більше, ніж фізичні вправи, у неї є медитативне і духовне ядро. Одна з шести основних ортодоксальних шкіл індуїзму також називається йогою, яка має свою власну епістемології і метафізику і тісно пов’язана з філософією індуїзму Самкхі.