Fly Yoga

Подивитись розклад та записатись на тренування

Флай-йога — це комбінований вид тренувань, що поєднує елементи гімнастики, пілатесу та традиційної йоги.

Виконують вправи в підвішеному над землею стані з використанням специфічного інвентарю: гамаків, обручів, тканин, ременів, трапецій.

Fly-йога підійде як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Виділимо 5 основних переваг перед іншими заняттями спортом:

  1. Витягування хребта. Гамак допомагає усунути дискомфорт в хребті, що виникає через сили тяжіння, знімає навантаження з хребтів і суглобів. Щоб утримувати тіло у висячому положенні або в перевернутому стані,в роботу включаються м’язи-стабілізатори, зміцнюється м’язовий каркас, що підтримує хребет.
  2. Розвиток дихання. При виконанні асан особлива увага приділяється правильному, контрольованому диханню. Це розвиває функціональний об’єм легенів і діафрагмове дихання, підвищує рівень насичення крові киснем, стимулює роботу лімфатичної системи.
  3. Поліпшення гнучкості. Гнучке тіло дає більше мобільності в звичайному житті, розвиває навички для виконання більш складних асан.
  4. Антистрес. Інверсійні пози стимулюють приплив крові до голови, насичують мозок киснем, допомагають усунути стрес, заряджають енергією.
  5. Немає ефекту «перетренованості». Перевага флай-фітнесу в тому, що навіть при щоденних тренуваннях тіло не закріпачується. Головне — прислухатися до особистих відчуттях, внутрішньому стану.

Подивитись розклад та записатись на тренування