Хатха-Йога

Хатха йога в Києві — на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших напрямків йоги.

Хатха-йога — це тілесно-орієнтована практика, яка допомагає початківцям практикам йоги знайти здоров’я, гарне самопочуття і ясність розуму. Слово Хатха (санкр.) Складається з двох коренів: Ха означає сонце, Тха означає Місяць.

Аспекти Хатха-йоги досягнення фізичного, психічного здоров’я та щастя:
Правильна гімнастика йогів (така гімнастика, яка приносить користь, а не шкоду тілу практика) — техніки йоги: асани, Крійі, бандхи, мудрі і віньяси.
Пранаяма — правильне створення і управління «прана» — енергією життя. Практик, який навчився управляти прана — енергійний, сповнений сил, і, в кінцевому результаті, перестає «стягувати» енергію з оточуючих.
Правильне ставлення до світу. Дотримання принципів ями і ніями дозволяє практику сформувати гармонійні відносини з зовнішнім світом.

З усіх численних методів відновлення і підтримки здоров’я на сьогоднішній день — Хатха-йога є найдавнішим, простим і ефективним. Ми проводимо заняття виключно за класичною хатха-йоги в тому вигляді і тій техніці, які вироблені і перевірені століттями, є традиційними і неспотвореними.

Найважливіша для нас, з численних видів yoga — йога-терапія. Вона спрямована на головні проблеми міських жителів: оздоровлення хребта і суглобів, зняття психічного та психологічного стресу. Адже справжнє здоров’я включає в себе не тільки ідеальний стан фізичного тіла, а й психічне, душевну рівновагу.

Існують певні правила занять йогою. У цих заняттях дихання, рух і свідомість працюють спільно. Дотримуючись стародавніх приписами, практикуючий опрацьовує одночасно фізіологічні, психологічні та духовні аспекти.

У Твоя Студія проводиться багато занять по Хатха-йоги, і з кожним тренером заняття особливе.

Пропонуємо Вам вибрати свого тренера і час відвідувань: