МАГІЯ РАНКУ: 6 РАНКОВИХ РИТУАЛІВ

Життя біжить в шаленому ритмі. Робота, навчання, робота, сім’я, робота, ще одна робота, друзі, кохання, або вже й діти. Дедлайни горять і все летить в тар-тарари. І як тут не з’їхати з глузду?

Особисто я в такі моменти мрію про лампу Аладіна та джина, який зробить в добі 30 годин. Бо ж так хочеться знайти час на себе. Почитати книжку, зробити зарядку, вивчити англійську, і іспанську, і французьку… і скинути декілька кілограм, не поспішаючи спланувати свій день, розібрати нарешті свою пошту й почистити ноут…

Проте в добі лише 24 години. І маємо просту математику: 6-8 годин в день організм вимагає сну, тобто на активну діяльність залишається 18-16 годин. Вже о 8:00 більшість з нас вилітає з дому в справах і повертається туди виключно аби поспати. І так по колу. Тож… залишається лиш ранок.

Хелу Елроду, автору книги “Магія ранку” вдалось зламати систему, перебороти лінь і… стати жайворонком. Ви можете купити електронний або паперовий варіант книги, якщо вона вас зацікавить, або ж… прочитати її на https://www.wattpad.com/.

Тим часом ловіть від нас 6 ранкових ритуалів!!!

ТИША
Звичайно тільки після того, як ви точно встанете, знімете будильник, який кричить на весь дім і таки прокинетесь. Нізащо не лягайте знову в ліжко і ні на що не спирайтесь. Краще підійдіть до вікна. Помилуйтесь краєвидом. Зробіть дихальні вправи та… переходьте до пункту 2!

АФІРМАЦІЇ ТА МОТИВАЦІЇ
Можете 10 хвилин торочити про себе “Я молодець, я молодець, я молодець…”, написати цілу промову про свої таланти, молитись, перераховувати свої достоїнства, милуватись собою в дзеркало й вести діалог, або увімкнути мотиваційні аудіо.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Малюєте в уяві свій ідеальний день. Але залишаєтесь реалістами. Наврядчи сьогодні чи завтра вам зустрінуться єдинороги, та й на пегасах не політаєш.

ПЛАНУВАННЯ
Розпишіть свої завдання на день. Розставте їх по пріоритетності. Займіться тайм-менеджментом. І про вас будуть думати? Господи, як ця людина встигає ВСЕ? Листок та ручка мають стати вам ліпшими друзями.

ЧИТАННЯ
Відкриваєте улюблену книгу і читаєте. Не менше, як 20-30 хвилин. Якщо немає улюбленої — є топ 100 книг, які варто прочитати кожному. Виберіть улюблене число, знайдіть книгу під цим номером і потім перекажете нам сюжет.

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ
Проста зарядка, йога, біг, аеробіка чи розтяжка — не має значення. Але впустіть спорт в своє життя. Це допоможе тримати тіло і мозок в тонусі, а ще дисциплінувати себе.

О котрій прокидатись, аби це все встигнути — справа ваша. Але автор рекомендує втавати о 5 і працювати над собою до 7.

Навіть якщо зараз це видається нереальним, пам’ятайте, що головне почати. А далі втягнетесь… Ранком.

До речі, в https://www.yourstudio.com.ua/ є круті ранкові тренування.
Це так, до слова.

Ми в вас віримо)
Твоя Студія🧘‍♀

Создано с помощью Telegraph X

ЙОГА НА ЖИТОМИРСЬКІЙ | КИЇВ